aeyStudio.com
Üye
Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sonraki ziyaretimde beni otomatik kaydet!

Şifremi unuttum?
Kayıt

Dönüşümlü 10 Ders
Flash Web'de Yayınlama - Publish
Şablonlar
Zincir Yapımı
PSP -Perspektif
CSS - Örnekleri
CSS ile Açılır Menu
Flash ile E-mail Formu Hazırlamak
Metal Plaka Yapımı
Web Tasarımı - Faydalı Araçlar
Flash ile Kapanır ve Taşınır Menü Hazırlamak

Site Bilgileri
Sitede 27 kategoride, toplam 92 ders,
Toplam 85 indirilebilir dosya, 63.832 kez indirilme,
Sitedeki derslere uyumlu 8 kategoride, toplam 52 link,
Forumlarda 697 konu, 1.406 ileti bulunmaktadır.
Sitede toplam 13.301 kayıtlı üyemiz var. En yeni üyemiz: asz

Şimdiye kadarki en yüksek aktif ziyaretçi sayısı: 311 - Tarih: 21.07.2016 19:15

Toplam ziyaret: 1.934.903
Bugünkü ziyaret: 0

Aktif Kullanıcılar: 1
Şu anda 0 kayıtlı kullanıcı (arasında 0 tanesi gizli) ve 1 ziyaretçi online.Ana Sayfa / Yasal Uyarı & Kullanım Şartları


Yasal Uyarı & Kullanım Şartları
Bu WWW sitesinde bulunan tüm marka, ticari ünvan, ürün isimleri ve amblemler ilgili şirketlere aittir. Burada sadece tanıtım amaçlı kullanılmışlardır.

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, aeyStudio.com'un yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

İzin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmada da, site sahibinin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğuna dair bölümlerin korunması zorunludur. Bu site kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır.
Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle aeyStudio.com'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Bu sitenin kullanıcı kaydı olan bölümlerinde ip'ler, email adresleri kayıtlıdır. Gerekli durumlarda ilgili mercilere iletilebilir.
T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar gönderilemez. Hack, crack, warez isteği içeren mesajlar; illegal link, içerik ve yazı yollamak yasaktır. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; yöneticileri ve kullanıcıları küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir.

Reklam yapma, hakaret etme, iğneleme, küçük düşürme, ortamı gerginleştirme, kişisel problemleri çözmeye çalışma, gereksiz meşgul etme gibi eylemler yasaktır.

Kural dışı mesajlar yöneticiler tarafından sansürlenebilir.
Kurallara uymayan ya da gönderdikleri mesajlar ile site düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafindan uyarılıp, davranışın tekrarında sistemden uzaklaştırılırlar. Yönetici statüsündeki kişiler forum kurallarına ihlal etmeleri durumunda uyarılmaksızın sistemden süresiz uzaklaştırılabilirler.

Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı site yöneticilerine aittir ve her an güncellenebilir. Kurallarda değişiklik olması durumunda kullanıcılar bilgilendirilir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

Kayıtlı kullanıcıların kayıt esnasında gizli tutulmacağı belirtilen bilgiler dışında her bilgi aeyStudio.com tarafından saklanır, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Üyelerin veya üye olmayan kullanıcıların sistemde yaptığı her işlem çeşitli verilerle (ip, referer, zaman, yaptığı işlem) birlikte loglanır.
Şifreler yöneticiler tarafından da görülmez, sözlü olarak isteyenlere şifrelerinizi kesinlikle vermeyiniz. Şifre kaybı belirtildiği durumunda sistem tarafından otomatik olarak yada yönetici tarafından kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresine yeni bir şifre yollanır.

Editörlerimiz | Link Bannerlarımız | Reklam | Site Amacı | Sık Sorulan Sorular | Yasal Uyarı & Kullanım Şartları
Sizden Gelenler | Site Haritası | Dosyalar