aeyStudio.com
Üye
Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sonraki ziyaretimde beni otomatik kaydet!

Şifremi unuttum?
Kayıt

Dönüşümlü 10 Ders
Şablonlar
PSP - Metalik Yazı Yapımı
Web Tasarımı - Formlar
ImageReady - Optimize Penceresi
Efektler
Metal Plaka Yapımı
PSP - Arayüz Yapımı
Illustrator Araç Kutusu (Tool Box)
3 D Küb Yapımı
Web Tasarımı - Faydalı Araçlar

Site Bilgileri
Sitede 27 kategoride, toplam 92 ders,
Toplam 85 indirilebilir dosya, 63.832 kez indirilme,
Sitedeki derslere uyumlu 8 kategoride, toplam 52 link,
Forumlarda 697 konu, 1.406 ileti bulunmaktadır.
Sitede toplam 13.301 kayıtlı üyemiz var. En yeni üyemiz: asz

Şimdiye kadarki en yüksek aktif ziyaretçi sayısı: 311 - Tarih: 21.07.2016 19:15

Toplam ziyaret: 1.934.903
Bugünkü ziyaret: 0

Aktif Kullanıcılar: 1
Şu anda 0 kayıtlı kullanıcı (arasında 0 tanesi gizli) ve 1 ziyaretçi online.Ana Sayfa / Site Amacı


Site Amacı
Merhabalar;

Bu sitede bulunan Grafik ve Arayüzlerin tamamı ücretsizdir.

Bunları bilgisayarınıza indirebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu sitenin yapılmasındaki amaç, tamamen kendi hobimi tatmin etmek ve bunu yaparken de başkalarına özellikle "Günümüzde Web Sitesi Olmayana Kız Vermezler !" :- ))) deyiminden hareket ederek, kendilerine bir web sitesi yapmaya karar veren yeni Webmaster'lara yardımcı olabilmek, onları desteklemektir.
Sitenin hiçbir ticari kaygısı ve amacı yoktur.
Webmaster'ların, sitelerin de kullanacakları çeşitli Grafik ve arayüzleri yapabilmeleri, değiştirebilmeleri için, Photoshop, Illustrator, ImageReady, Flash, FreeHand vb. programlara ihtiyacı vardır.
Burada bu programların inceliklerini uygulamalı örnekler ile öğrenip, kullanım kolaylıklarını keşfedeceksiniz.

Hemen şunu da belirteyim ki bu programların hiçbirini iyi bildiğimi iddia etmiyorum. "Bu programlarla ilgili dersler verme ukalalağını da göstermeyeceğim." demiştim ancak sizlerden gelen istekler üzerine bazı programlar hakkında bildiklerimi sizler ile paylaşma ihtiyacı duydum. Bu sadece bilgi paylaşımıdır, sizlere ders verme değildir. Ancak yine de bu işlerin ustaları da zaten bunu gayet iyi yapıyorlar. Ama ne yazıkki bana öğreten olmadı. Sadece bu işi hobi olarak gördüğümden ve kendi merakımdan boş zamanlarımda çok çalışarak deneme - yanılma yöntemiyle vede bu işin ustalarının sitelerindeki örnekleri, dersleri, tavsiyeleri inceleyerek ki onlardan çok şeyler öğrendiğimi itiraf etmeliyim, bazı Türk sitelerinin de bu amaca hizmet ettiğini bilerek, öğrendiklerimi başkalarıyla paylaşabilmek arzusuyla bu siteyi açmaya karar verdim.
Merak etmeyin, bu ustaların -gerçekten çok faydalı olan- sitelerinin web adreslerini bu sitede bulabilirsiniz. Ama ne yazıkki neredeyse tamamı İngilizce dil bilgisi, hatta teknik bilgi istediğinden biraz zorlanılıyor. Benim gibi bu işe meraklıların bıkmadan usanmadan hepsini tek tek ziyaret ederek -Grafik ağırlıklı oldukları için bazıları açılırken biraz zaman alıyor, tıpkı aeyStudio.com gibi.. - birşeyler öğreneceğinizi tahmin ediyorum.

Aynı amaçlarla ve hiç bir karşılık beklemeden aeyStudio.com web sitesini destekleyen Değerli Editörlerimize de buradan ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
Grafik programları ile ilgili editör olmak isteyenlerin buraya tıklamalarını rica ederim.

Ayrıca bu sitedeki, çalışmalardan bazı GIF formatlı Grafik ve Arayüzlerin ayrıca PSD, SWF, FLA, EPS, AI, formatlı Layer leri kapatılmamış olanları da ZIP dosyası halindedir. Yukarıda sözü geçen programları bilgisayarında yüklü olan herkesin bütün Layer leri açık olan bu dosyaları indirip, ilgili programlarıyla açarak iyi çalışıp, takip, sabır ve dikkat ederlerse zaten birçok derse ihtiyaç kalmadan çok şeyler öğrenebilirler, kendi grafiklerini, düğmelerini, arayüzlerini, arka plan desenlerini ve daha nicelerini kolayca yapabilirler.

Web Sitemizi Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder,
Herkese Başarılar Dilerim....
Editörlerimiz | Link Bannerlarımız | Reklam | Site Amacı | Sık Sorulan Sorular | Yasal Uyarı & Kullanım Şartları
Sizden Gelenler | Site Haritası | Dosyalar